Ступінь захисту відсотків по депозитах в банках

Як відомо, банківським установам систематично потрібно мати справу з індивідуальними даними клієнтів, яких вони обслуговують. Зустрічається таке поняття як банківська таємниця, яке поширюється на певний спектр інформації про конкретний клієнта. Що саме можуть і мають право банки надавати третім особам і які саме ризики можуть виникнути для клієнта того ж установи. До того ж, також важливо, який характер покарання понесе винуватець витоку персональних даних. Для того щоб краще розібратися, давайте детальніше досліджуємо важливі деталі банківської таємниці відсотків по депозитах в банках.

Які тонкощі має на увазі поняття банківської таємниці

Закон України «Про банки» розповідає про банківську таємницю, як про захист інформації клієнта, щодо його матеріального стану, а також його діяльності. Параметри відсотків за вкладами від банків не менше сильно вимагають захисту від розголошення інформації. Особиста інформація про клієнта, як правило, є найважливішою в ході входу в систему нового клієнта конкретного банку. Саме так конкретні дані проникають в банківську систему.

Банківська таємниця поширюється на:

  1. Будь-які дані щодо всіх форм звітності по окремому банку, за винятком тієї, що підлягає оприлюдненню;
  2. Інформація про діяльність клієнта комерційного характеру, будь-якому проекті, будь-яких патентах, зразків продукції та інша комерційна інформація;
  3. Інформація про фінансовий ході справ певного клієнта;
  4. Система охорони клієнта і самої фінансової установи;
  5. Дані про правову структуру кожного клієнта, її керівників, а також сфері роботи;
  6. Практично всі угоди фінансового характеру, виконані клієнтом або банком на його прохання;
  7. Інформацію про банківські рахунки.

В ході проведення перевірки банку, банківська таємниця також поширюється на будь-яку інформацію про банк і клієнта. Інформація про банки чи клієнтів, отримана банком відповідно до міжнародної домовленості або за принципом взаємності від органу банківського нагляду іншої держави для використання в цілях перевірки банку або запобігання відмиванню фінансів, отриманих злочинним шляхом, або передачі грошей на фінансування тероризму, також підпадає під банківську таємницю.

Universal Bank має репутацію успішного вітчизняного банку, який насправді може зберігати цінну інформацію і гроші власних клієнтів. Великий досвід роботи з величезними масивами інформації і їх аналізом надає можливість отримати насичену картину банківських пропозицій. У рейтингу України банк стоїть на лідируючих позиціях, що говорить багато про що.

Абсолютно кожен новий служитель Universal Bank, перед тим як вступити на посаду, зобов'язаний підписати документ про збереження банківської таємниці. Директори і службовці Universal Bank зобов'язуються не розголошувати і не використовувати для власної вигоди або для сторонніх осіб конфіденційну інформацію, яка відкрилася їм при виконанні своїх робочих завдань.