Підібрати та відкрити вигідний депозит в Україні на адекватних умовах

В переліку відкритих для кожного бажаючого фінансових інструментів обов’язково присутні депозити. На сьогоднішній день зустрічається чимало різновидів депозитних внесків, з яких виявляється досить складно підібрати той, який підійшов би за всіма параметрами, оскільки кожен з них володіє своїми унікальними перевагами. Як зорієнтуватися в океані банківських пропозицій, обрати вигідний депозит в Україні? В цьому скромному матеріалі ми постараємося привідкрити завісу таємниці.

Типи депозитів, які є основними в нашій країні

Строковий депозит, покладений під відсотки, які вносяться на конкретний період зберігання та повертається клієнту після закінчення заданого терміну.

Депозит до запитання передбачає періодичну виплату відсотків, але не володіє вказаним терміном зберігання. У разі потреби, внесок може бути повернутий клієнту.

Вигідні депозити в розрізі варіантів збереження активів

Види депозитів:

  1. Якщо наявна потреба відкрити рахунок не виключно в гривні підійде депозит валютного виду. Так клієнти можуть не лише мати постійний та фіксований дохід за відсотками, але й не перейматись за свої активи на рахунку у випадку непередбачуваного зниження курсу національної валюти.
  2. Періодично конвертувати окрему частину активу рахунку між валютами теж можливо і саме для цієї мети передбачений депозит мультивалютного виду.
  3. Для банківських вкладників, що мають на меті отримувати прибуток не лише за фіксованою процентною ставкою, але й за вартістю дорогоцінних металів на ринку, підійде депозит металевого характеру.
  4. Якщо відсутнє бажання бігти за значними відсотковими ставками, тоді вам підійде ощадний депозитний вклад. При такому виді депозиту базова сума вкладу може зростати в результаті капіталізації, яку проводять численні банки. Отримана сума додається при подальшому нарахуванні процентної ставки.
  5. Для збирання конкретної грошової суми підійде накопичувальний депозит. Цей особливий вид депозиту поповнюється і найбільш підходящий при наявності бажання купити житло чи транспортний засіб.
  6. Якщо вам потрібний щомісячний прибуток з депозитного рахунку, тоді розрахунковий вид – те, що підійде максимально вдало.
  7. Для окремих верств громадян нерідко представляються спеціалізовані депозити.

Роздуми про депозитний рахунок

Ясна річ, депозитний рахунок – це прекрасний шанс надійно вкласти власні гроші. Для тих, хто бажає вміти відкладати власні зароблені кошти, такий спосіб є кращим виходом. Просто потрібно з максимальною відповідальністю зважувати всі переваги і мінуси, і обирати правильний банк.