Ідеальні місця для відпочинку в Карпатах за нормальними цінами

Все ще думаєте, чи їхати на відпочинок в Карпати? Далі ми спробуємо дещо полегшити вам процес вибору. Карпатський відпочинок завжди залишає теплий слід у серці і туди приємно повертатися. Місцевий колорит і багатства в силах надати бурю емоцій і найяскравіші відчуття як візуального, так і тактильного або смакового характеру. 

Розрекламовані екскурсії часто гублять шарм для деяких туристів, які шукають щось більш цікаве. Два рази оглядати одні і ті ж руїни замків і водоспади, слухати шаблонні розповіді та легенди - не всім цікаво. Для вас ми готові надати найкращі варіанти відпочинку в Карпатах за нормальними цінами і місця, про які знають далеко не всі. Тут реально забути про проблеми на роботі або життя. 

Весна в Карпатських горах - то, від чого перехоплює подих 

Карпатська природа навесні радує око різними фарбами, в числі яких приємний синій, червоний, бузковий і зелений . Варто побувати в Карпатах в весняний період навіть заради цього моменту. 

Обов'язково варто відвідати райські Карпати в період розпускання диких тюльпанів. Прекрасна дика природа ховається зовсім поруч, варто тільки простягнути руку. 

Карпатська осінь порадує не тільки фарбами, але і достатком турів 

Восени в Карпатах переважають приємні ціни і не менш захоплюючі види. У цей період здорово подорожувати по горах і знаходити нові невідомі місця сили. Такі, як Музей гуцульської магії або комплекс мегалітів «Терношорская Лада», який історики порівнюють зі Стоунхенджем.

Кулінарний рай - літо в Карпатах 

Далеко не всі розуміють, що в Карпатах є не тільки регулярно ходити по горах і купатися в річках. Досить мало хто знає, але відпочинок в Карпатах - це також і досить незвичайний гастрономічний досвід, який здатний здивувати багатьох. 

Влітку в Карпатах рекомендується скуштувати різні сорти вина і сирів на тематичних фестивалях. У разі наявності бажання насолодитися купанням в термальних басейнах, відшукати їх в Карпатах не надасть складності. Ви на власному досвіді зможете порівняти особливість цілющою вулканічної водички і особливості виняткових місцевих СПА-послуг в десятках креативних центрах відпочинку Закарпаття. 

Якщо вам мало вищеописаного, ось ще пару важливих причин побувати в Карпатах: 

  1. Архітектурні пам'ятки , які здатні насправді здивувати. 
  2. Прекрасні умови для відновлення організму і оздоровлення, адже в Карпатах близько 400 джерел. 
  3. Можливість ідеально і активно провести відпочинок в будь-який час року. 
  4. Кулінарні особливості Західної України знайдуть чим вас приємно здивувати. 
  5. Різноманітні мінеральні джерела, термальні джерела, гірські хребти, озера.